DarkMachine.pl - Forum wielotematyczne

Wróć   DarkMachine.pl - Forum wielotematyczne » Giełda Download » Programy » Graficzne

Lubisz pomagać innym? To świetnie :)!
Nasz forumowy kolega Ariel jest w potrzebie i prosi nas o pomoc. Nie zostań obojętny na prośbę i pomóż w rehabilitacji Leny.
Więcej informacji o zbiórce znajdziesz pod linkiem: https://pomagam.pl/jt8l9ctf


Graficzne Programy przydatne do obróbki graficznej


Polecamy na forum


 
Narzędzia wątku

Przeglądasz temat: CorelDRAW
Sprawdź też: Card Studio 2018 Deluxe 19.0.0.11 | BluffTitler Ultimate 13.6.0.4 + Portable
Tagi do tematu: coreldraw, wersje
Poleć ten temat na:
 
 
        
  
Stare 18-05-2007, 18:29   #1
D4$3K
Mistrzunio
 
Awatar D4$3K
 
Info o D4$3K
Dołączył: May 2007
Postów: 118

Podziękowano:
0 razy

Domyślnie CorelDRAW

CorelDRAW X3 (Portable EN)CorelDRAWWersja przenośna nie wymaga instalacji!

Pakiet CorelDRAW X3 zyskał zaufanie projektantów i użytkowników biznesowych jako oprogramowanie, dzięki któremu można przekształcać pomysły w profesjonalne prace - szybko i sprawnie. Korzystając z tego wszechstronnego pakietu, użytkownicy mogą realizować wszelkie projekty, poczynając od logo i grafiki stron internetowych, po wielostronicowe broszury marketingowe oraz przyciągające wzrok znaki. Dzięki udoskonalonym funkcjom edycji ilustracji izdjęć oraz zaawansowanego przekształcania map bitowych na postać wektorową, funkcjom do składu stron i pomocnym narzędziom edukacyjnym, ten zintegrowany pakiet graficzny w nadzwyczajny sposób łączy w sobie znakomite możliwości, przystępną cenę, szybkość i łatwość obsługi - nie dorównuje mu żadne inne oprogramowanie graficzne..
Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.D4$3K jest nieaktywny  
Stare 15-02-2009, 14:21   #2
amstrix
Świeżak
 
Awatar amstrix
 
Info o amstrix
Dołączył: Apr 2008
Postów: 3

Podziękowano:
0 razy

Domyślnie Odp: [RS] CorelDRAW X4

[RS] CorelDraw Graphics Suite X4 [PL]

- ściągamy 2 paczki, rozpakowujemy, rozłączamy internet, włączamy instalatora
- zaznaczamy opcję z wpisywaniem klucza
- włączamy keygena znajdującego się w folderze z instalką
- generujemy kod (key code) i kopiujemy go w wolne pole w instalatorze (nie wyłączamy keygena!)
- po zakończeniu instalacji włączamy naszego świeżego Corela i gdy zapyta o rejestrację wybieramy opcję "offline" - aktywacja przez telefon.
Pokaże nam się 'kod instalacji', który kopiujemy bez " - " do keygena (pole 'Enter your Installation code (20 chars)")
- dajemy "generate" i otrzymujemy kod, który to zaś kopiujemy w instalatora
- zatwierdzamy
- cieszymy się świeżym pakietem Corela w wersji polskiej włączamy już internet
Parts 200MB
[hide]


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.[/hide]


//Screen wygasł
////Mate7777
amstrix jest nieaktywny  
Stare 19-03-2009, 00:04   #3
klekot
KKS LECH POZNAŃ


 
Awatar klekot
 
Info o klekot
Dołączył: Apr 2007
Postów: 326

Podziękowano:
10 razy

Domyślnie Odp: [RS] Corel cliparts - kliparty, ponad 20000

Corel cliparts - kliparty, ponad 20000

2 CD z klipartami do Corel'a (płytki pochodzą z pakietu Corel 9)

CD1 corel 9 PL
CD2 kliparty
CD3 klipartyCD2Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.
CD3Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.klekot jest nieaktywny  
Stare 24-04-2009, 21:22   #4
tymbarkk
Świeżak
 
Awatar tymbarkk
 
Info o tymbarkk
Dołączył: Apr 2009
Wiek: 40
Postów: 6

Podziękowano:
0 razy

Domyślnie Corel DRAW Graphics Suite x3 + keygen - sprawdzony działa na 100 %

CorelDRAW


W paczce keygen


Kanadyjski pakiet Corel Draw Graphics Suite X3 jest znakomitą kontynuacją rozpoczętej dawno
temu serii programów graficznych.
Od wielu lat marka Corel Draw wyznacza kierunki w projektowaniu dostarczając swoim użytkownikom inteligentne narzędzia, które maksymalnie zwiększają wydajność pracy grafików i projektantów na całym świecie. Korzystając z tego wszechstronnego pakietu można realizować wszelkie projekty, poczynając od logo i grafiki stron internetowych, po wielostronicowe broszury marketingowe oraz przyciągające wzrok znaki.

Dzięki nowym funkcjom przekształcania map bitowych na postać wektorową w programie Corel PowerTRACE, nowym funkcjom do edycji zdjęć w programie PHOTO-PAINT, nowym narzędziom edukacyjnym dla całego pakietu oraz ulepszeniom w zakresie ilustrowania i edycji układu stron, ten zintegrowany pakiet graficzny łączy w sobie znakomite możliwości, łatwość obsługi i przystępną cenę - nie dorównuje mu żadne inne oprogramowanie graficzne.

Pakiet CorelDraw X3 kierowany jest to czterech docelowych grup użytkowników:

1. Zawodowi graficy komputerowi, projektanci, pracujący w branży reklamowej i wydawniczej
2. Specjaliści którzy posługująsię grafiką komputerową przy produkcji znaków, w sitodruku i grawerstwie
3. Użytkownicy biznesowi i właściciele małych firm okazjonalnie stosujący grafikę przy tworzeniu włąsnych materiałów marketingowych
4. Studenci i nauczyciele, którzy chcą w twórczy sposób włączać elementy graficzne do programu zajęć w szkole lub w domu.

W skład pakietu CorelDraw Graphics Suite X3 wchodzą:
- CorelDRAW X3
- Corel PowerTRACE X3
- Corel PHOTO-PAINT X3
- Pixmantec RawShooter Essentials
- Corel Capture X3


W paczce keygen
Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.tymbarkk jest nieaktywny  
Stare 13-08-2009, 12:48   #5
MiCroShiT
Friend
 
Awatar MiCroShiT
 
Info o MiCroShiT
Dołączył: Dec 2008
Wiek: 48
Postów: 980

Podziękowano:
0 razy

Domyślnie CorelDRAW [Wszystkie wersje]

CorelDRAW Graphics Suite X4 (v14.0.0.567) ENG

CorelDRAWTreść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.MiCroShiT jest nieaktywny  
Stare 19-01-2010, 09:38   #6
_gacek_
Świeżak
 
Awatar _gacek_
 
Info o _gacek_
Dołączył: Jan 2010
Wiek: 29
Postów: 11

Podziękowano:
0 razy

Domyślnie Odp: CorelDRAW [Wszystkie wersje]

Corel Draw 12 PL

CorelDRAW

Atrakcyjna cenowo wersja rewelacyjnego pakietu graficznego firmy
Corel. CorelDRAW Graphics Suite 12 zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu prostych dokumentów, a także tworzenia animacji. Oprócz dwóch legendarnych już aplikacji CorelDRAW 12 (do tworzenia i edycji grafiki wektorowej) oraz Photo-Paint 12 (do tworzenia i edycji grafiki rastrowej), wersja 12 zawiera nowe wersje narzędzi, które znacznie usprawniają prace. Wsród nowych funkcji pakietu należy wspomnieć o Dynamic Guides - tymczasowych liniach pomocniczych, Smart Drawing Tool - "inteligentny" algorytm korygujący błędy użytkownika, nowych możliwościach pracy z tekstem, funkcjach eksportu do pakietu Microsoft Office i wielu innych...

Główne nowości i funkcje pakietu

Nowość! Smart Drawing - narzędzie automatycznie rozpoznaje kształty takie jak okręgi, trójkąty, strzałki czy równoległoboki, inteligentnie wygładzając krzywe podczas rysowania, minimalizując tym samym liczbę kroków potrzebnych do stworzenia grafiki oraz zwiększając Twój potencjał kreatywności.

Nowość! Możliwość
szkicowania - narzędzie Smart Drawing w programie CorelDRAW 12 pozwala szybko naszkicować grafikę lub układ strony. Inteligentnie poprawia niedokładne ruchy
pomagając przemieszczać i rysować obiekty z maksymalną precyzją, znacząco oszczędzając czas w procesie projektowania.

Nowość! Dynamic Guides - po raz pierwszy modyfikuj obiekty łatwo i dokładnie! Z włączoną opcją Dynamic Guides, pojawiają się tymczasowe prowadnice, za pomocą których możesz jeszcze łatwiej manipulować obiektami.

Wewnętrzna integracja pakietu - jednolity interfejs pozwala bez wysiłku przełączać się pomiędzy aplikacjami CorelDRAW 12, Corel PHOTO-PAINT 12 i Corel R.A.V.E. 3 aby tworzyć układy stron i edytować obiekty wektorowe oraz bitmapy z maksymalną wydajnością.

Rozszerzona kontrola nad tekstem - pracuj szybciej dzięki usprawnionym narzędziom tekstowym i poprawionej jakości renderingu tekstu. Niezależnie od poziomu zbliżenia, możesz teraz zobaczyć bardzo szczegółowo wszystkie zmiany dokonywane na tekście, włączając odstępy pomiędzy literami i wierszami.

Rozszerzone funkcje tekstu Align i Distribute - masz teraz możliwość wyboru, którą część obiektu tekstowego chcesz wyrównać - zapewniając tym samym większą elastyczność, precyzję i kontrolę nad układem tekstu.

Nowość! Eksport do formatów Microsoft Office i WordPerfect - publikuj swoje projekty w formacie gotowym do wykorzystania w Twoim pakiecie biurowym, wzbogacając dokumenty tekstowe poprzez dodanie elementów graficznych bezpośrednio z CorelDRAW Graphics Suite do dokumentów Microsoft Office lub WordPerfect Office.

Rozszerzona obsługa formatu AutoCAD DXF/DWG - teraz podczas eksportowania do formatu AutoCAD DXF/DWG, CorelDRAW Grapics Suite 12 zachowuje szerokości linii, nie musisz więc już więcej poprawiać eksportowanych projektów, co sprawia że współpraca CorelDRAW z AutoCADem jest płynna i niezwykle wydajna.Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów._gacek_ jest nieaktywny  
Stare 27-02-2010, 23:35   #7
cosmicstudio
Friend
 
Awatar cosmicstudio
 
Info o cosmicstudio
Dołączył: Sep 2008
Postów: 545

Podziękowano:
1 raz

Domyślnie CorelDRAW Graphics Suite X5

CorelDRAW Graphics Suite X5 v15 0 0 486 Regged-CORE


MÓJ UPLOAD

PARTY PO 200MB


Rapidshare.com


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.


Netload.in


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.

/// edit
kolor zielony jest zarezerwowany tylko dla moderacji
marynarz
cosmicstudio jest nieaktywny  
Stare 14-06-2012, 20:46   #8
roper
Zbanowany
 
Awatar roper
 
Info o roper
Dołączył: May 2008
Postów: 150

Podziękowano:
8 razy

Domyślnie CorelDraw 12 PL

CorelDraw 12 PL

[img]http://************/images/bd2046d2ec9ed.jpg[/img]

CorelDRAW 12 Special Edition zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu prostych dokumentów, a także tworzenia animacji. Oprócz dwóch legendarnych już aplikacji CorelDRAW 12 (do tworzenia i edycji grafiki wektorowej) oraz Photo-Paint 12 (do tworzenia i edycji grafiki rastrowej), wersja 12 zawiera nowe wersje narzędzi, które znacznie usprawniają prace. Wsród nowych funkcji pakietu należy wspomnieć o Dynamic Guides - tymczasowych liniach pomocniczych, Smart Drawing Tool - "inteligentny" algorytm korygujący błędy użytkownika, nowych możliwościach pracy z tekstem, funkcjach eksportu do pakietu Microsoft Office i wielu innych...

wielkość całości: 269 MB
rodzaj kompresji: RAR
zawartość uploadu: folder instalacyjny z keygenem
wersja językowa: PL


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.roper jest nieaktywny  
Stare 26-06-2012, 23:02   #9
Trytonik
Szefuncio
 
Awatar Trytonik
 
Info o Trytonik
Dołączył: Feb 2010
Postów: 1,296

Podziękowano:
9 razy

Domyślnie Corel Draw 9 PL

CorelDRAW 9 PL ISO

CorelDRAW

Corel - popularny pakiet graficzny - zawiera programy CorelDRAW 9, Corel PHOTO_PAINT 9, Bitstream Font Navigator, CorelTRACE, Corel Texture i Corel Capture.

Plik ISO - wypalić, potem zainstalować z płyty.
Serial w pliku .txt
FILE SIZE: 642MB


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.Trytonik jest nieaktywny  
Stare 08-09-2012, 19:24   #10
Trytonik
Szefuncio
 
Awatar Trytonik
 
Info o Trytonik
Dołączył: Feb 2010
Postów: 1,296

Podziękowano:
9 razy

Domyślnie CorelDRAW 12 PL

CorelDRAW 12 PL ISO

CorelDRAW

Corel DRAW 12, profesjonelne narzędzie do edycji grafiki wektorowej.

FILE TYPE: ISO
FILE SIZE: 280MB


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum DarkMachine. Zaloguj się lub załóż darmowe konto na forum aby uzyskać dostęp bez limitów.Trytonik jest nieaktywny  
Słowa kluczowe związane z tematem CorelDRAW: CorelDRAW download, CorelDRAW peb, CorelDRAW do pobrania, CorelDRAW chomikuj, CorelDRAW za darmo, CorelDRAW precyl, CorelDRAW do ściągnięcia, CorelDRAW free, CorelDRAW darkwarez, CorelDRAW rar, CorelDRAW filestube, CorelDRAW warez, CorelDRAW portal, CorelDRAW bez płacenia, CorelDRAW elitewarez, CorelDRAW no limits, CorelDRAW bez premium, CorelDRAW bez limitów, CorelDRAW bez konta premium

Użytkownicy odwiedzili wątek szukając:
kks lech poznan logo krzywe dwg, kks lech poznan krzywe dwg, corel draw9 cd2
Narzędzia wątku


O nas
DarkMachine jest najlepszym i najstarszym forum wielotematycznym oraz forum młodzieżowym z nastawieniem na rozrywkę, rozmowy, wymianę doświadczeniami, download, pobieranie, ściąganie, wzajemną pomoc. Tylko u nas odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz i szukasz w sieci - gry, programy, muzykę, filmy, seriale, książki, komiksy, audiobooki, torrenty, p2m. Na forum możesz też odnaleźć tematyczne działy przeznaczone do rozmów i rozwiązywania problemów naszych użytkowników.

Użytkownicy naszego serwisu wymieniają się plikami z hostingów: Rapidshare, Turbobit, Freakshare, Chomikuj, Bitshare, Uploading, Letitbit, Uploaded, Hotfile, Netload, Mediafire, 4shared, Zshare, FilePost, Depositfiles, Filefactory, Rapidgator, Hellshare, Hitfile, Extabit, Crocko, Ifile, ShareFlare, BayFiles, Jumbofiles, Vip-File, Share-Online, Uploadfloor, Oron, Fiberupload, Filevelocity, Filesonic, Megaupload, Megavideo, VideoBB, Putlocker, Ifilez, Fastshare ale to nie wszystkie hostingi z których korzystają nasi użytkownicy.

Tematyka forum może przypominać takie serwisy jak: forumowisko, peb, darkwarez, precyl, exsite, megawarez, zajefajna, uploaduj, elitewarez, ajo, piratebay, filestube, p2m.

Powered by vBulletin®
Copyright © DarkMachine.pl 2006 - 2015
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:17.


Change forum language


Change forum styleBTC: 1HsAvx1joQNEYagXcR8mYNLKoLQDGDQZwN | LTC: Lbz4rJUrkKgAKveWEMGWArL2s8horbyN3o | PPC: PQiSxBo49kKzvQN3RAnUc3pqi1xRAXGsjh