DarkMachine.pl - Forum wielotematyczne

Wróć   DarkMachine.pl - Forum wielotematyczne » Hydepark » Czas wolny » Astrologia


Astrologia Wróżby, taroty i inne horoskopy


 
Narzędzia wątku

Przeglądasz temat: Horoskop codzienny
Sprawdź też: Wróżenie z kości domina | Sposoby wróżenia!
Tagi do tematu: codzienny, horoskop
Poleć ten temat na:
 
 
        
  
Stare 01-03-2009, 12:32   #11
chuda
Friend
 
Awatar chuda
 
Info o chuda
Dołączył: Jan 2009
Wiek: 34
Postów: 665

Podziękowano:
2 razy

Domyślnie Odp: Horoskop codzienny

Dzień 01.03.2009

Baran
Nie bądź taki wszechwiedzący i tak pewien swego. Nie możesz wiecznie bazować na sukcesie odniesionym w przeszłości. Zainteresuj się zdaniem innych.

Byk
Dobre samopoczucie pozwoli ci lepiej znieść codzienne obowiązki. możesz wiec z dystansu spojrzeć na swoje problemy, może dobry humor podpowie korzystne rozwiązanie jednego z nich.

Bliźnięta
Czy nie jesteś zbyt krytyczny, a momentami wręcz niesprawiedliwy dla ludzi , z którymi przebywasz? Jeżeli zauważysz już w sobie te cechy, to istnieje szansa na odmianę, nie stawiaj tylko zbyt wysokich poprzeczek i nie zadzieraj nosa.

Rak
Masz skłonność do lekceważenia niektórych problemów i machasz ręką na to co niedawno spędzało ci sen z powiek. Problemy pozostawione bez rozwiązania rozrastają się do gigantycznych rozmiarów.

Lew
Dzień będzie udany, pod warunkiem, że zdołasz utrzymać w ryzach wypełniający cię entuzjazm.

Panna
Otrząśnij się z porażki. Nie pozwól, by gorycz gościła w twym sercu zbyt długo. Może wyjdź gdzieś wieczorem w towarzystwie sprawdzonych przyjaciół.

Waga
Potrzebujesz nieco ruchu, zbyt wiele czasu spędzasz siedząc. Pamiętaj, że sport nie tylko da Ci zdrowie, ale także zdecydowanie poprawi nastrój.

Skorpion
Odczujesz przypływ energii i zainteresowanie ze strony otaczających cię ludzi. Być może właśnie dziś otrzymasz nową, interesującą propozycję pracy, może zaplanujesz podróż i wyjedziesz, może też miłość sprawi, że rozbłyśniesz.

Strzelec
Doszły właśnie do głosu twoje od dawna skrywane ambicje. Masz ochotę zabrać się za coś, co do tej pory wydawało ci się nieosiągalne. Nie przejmuj się zdaniem innych. Uda ci się zrobić to, czego najbardziej pragniesz.

Koziorożec
Uczuciowa niespodzianka. W twoim sercu odżyje dawne uczucie. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Zadbaj o swój wygląd i koniecznie spotkaj się z przyjaciółmi.

Wodnik
Czyżby ambicje w końcu doszły do głosu? Podążaj za celem mimo wszystko.

Ryby
Skup się na konkretnych, wyznaczonych wcześniej zadaniach i zbytnio nie kombinuj. Powiedzie ci się we wszystkim, co wymaga skupienia, cierpliwości i dobrej organizacji pracy. Resztę zostaw sobie na później.
chuda jest nieaktywny  
Stare 02-03-2009, 08:33   #12
chuda
Friend
 
Awatar chuda
 
Info o chuda
Dołączył: Jan 2009
Wiek: 34
Postów: 665

Podziękowano:
2 razy

Domyślnie Odp: Horoskop codzienny

Dzień 02.03.2009

Baran

Nie odkładaj nurtujących się spraw i problemów na jutro. Będzie ci łatwiej na świeżo coś załatwić.

Byk
Dzisiaj zdecydowanie opadły ci skrzydełka. Najchętniej nie wystawiałbyś nosa z domu. Jesli nie masz takiej możliwości, nie obnoś się z posępną miną.

Bliźnięta
Czeka cię niesłychanie twórczy dzień. Twoje notowania zawodowe i uczuciowe niezwykle wzrosły. Spróbuj maksymalnie wykorzystać tak dobry dzień.

Rak
Dziś wszystko będzie się kręcić wokół pracy i obowiązków. Postaraj się go dobrze zaplanować , a popołudnie poświęć najbliższym.

Lew
Zaczniesz obracać się w ciekawym towarzystwie. Wreszcie twoje uzdolnienia zostaną zauważone i docenione.

Panna
Niezależnie od pogody dzień nie zapowiada się najlepiej. Pomoże jedynie wewnętrzna pogoda ducha. Swoim pozytywnym podejściem zarazisz innych.

Waga

Nie martw się ! Kłopoty dotykają wszystkich, bez wyjątków. Co prawda samymi chęciami nic nie zdziałasz. Pomyśl o znajomych-mogą być pomocni.

Skorpion

Jeżeli jest coś co ci szkodzi, złości cię, lub w inny sposób ci doskwiera, dziś jest dobry dzień aby to zmienić. Jesteś na tyle łagodnie nastawiony do świata, że zamiast wyolbrzymić trudności spokojnie je pokonasz.

Strzelec

Konflikty z otoczeniem rodzą się wtedy gdy zamykasz się na potrzeby innych. Spróbuj zmienić to co możesz i pogódź się z tym na co nie masz żadnego wpływu.

Koziorożec

Nie zabraknie dziś przyjemnych chwil. Ubarwia one wszystkie zaplanowane przez ciebie zajęcia. Jutro wspomnisz ten dzień mile.

Wodnik

Nie odgrywaj bohatera, jeżeli nie masz na to szans. Szczerość jest cenniejsza niż zuchwałe zobowiązania, których w dodatku nie jesteś w stanie spełnić.

Ryby
Nie próbuj "szemrać" za czyimiś plecami. Pamiętaj, że łatwo może się to obrócić przeciw Tobie.
chuda jest nieaktywny  
Stare 04-03-2009, 09:27   #13
chuda
Friend
 
Awatar chuda
 
Info o chuda
Dołączył: Jan 2009
Wiek: 34
Postów: 665

Podziękowano:
2 razy

Domyślnie Odp: Horoskop codzienny

Dzień 04.03.2009

Baran
To będzie dobry dzień, chociaż pozbawiony wyjątkowych sukcesów. Odkryjesz sens życia w drobnych przyjemnościach.

Byk
Namieszasz nieco innym swoim odmiennym zdaniem. Warto się jednak przeciwstawiać przestarzałym choć ogólnie panującym poglądom.

Bliźnięta
Interesujące rozwiązania zawodowe umocnią twoją pozycję. Poczujesz się doceniony. Pracuj tak dalej, a możesz liczyć nie tylko na satysfakcję.

Rak
Upieranie się przy swoim nie przysporzy ci sprzymierzeńców. Niekoniecznie twoje musi być na wierzchu. Inni też mają coś ważnego do powiedzenia.

Lew
Powinieneś działać. Masz dziś szczęście do pieniędzy, do udanych transakcji. Twoje decyzje nawet te, z podjęciem których zwlekałeś mogą okazać się trafne.

Panna
Zadbaj o swój wizerunek. Może pewien drobiazg sprawi, że zabłyśniesz w oczach innych. Poczujesz się doceniony i usatysfakcjonowany osobiście .

Waga
Odporność twojego organizmu jest dość słaba. Pozwól sobie na chwilę lenistwa i uodporniającą kurację. Zdrowie masz tylko jedno - dbaj o nie.

Skorpion

Gdzie twoje poczucie obowiązku? Masz zbytnią słabość do bagatelizowania niektórych spraw. Weź się w garść, a na efekty nie będziesz długo czekać.

Strzelec
Wygląda na to, że cel jest już bliski. Mogą jednak wystąpić małe zakłócenia. Nie zniechęcaj się i wytrwale rób swoje.

Koziorożec
Postaw na kreatywność i swoje umiejętności. Poczujesz się doceniony. Satysfakcja gwarantowana, na dodatki też zasługujesz.

Wodnik
Zacznij wszystko od początku. Nie przejmuj się wstępnymi trudnościami, powoli wszystko ułoży się w sensowną całość. Górą wytrwali i sumienni.

Ryby
Towarzyskie spotkania mogą ci bardzo pomóc. Nowe znajomości zmienią nieco twój sposób patrzenia na życie. Odrobina szaleństwa nie zaszkodzi.
chuda jest nieaktywny  
Stare 05-03-2009, 08:36   #14
chuda
Friend
 
Awatar chuda
 
Info o chuda
Dołączył: Jan 2009
Wiek: 34
Postów: 665

Podziękowano:
2 razy

Domyślnie Odp: Horoskop codzienny

Dzień 05.03.2009

Baran
Martwisz się, że nie zdążysz z robotą? Cóż to za czarne wizje. Zacznij od rana pomału od posprzątania biurka i poukładania dokumentów. Potem zrób to, co najważniejsze, drobne �pilne� sprawy mogą jeszcze poczekać.

Byk
Przywiązuj większą wagę do zdania innych ludzi. Uważaj szczególnie wtedy, gdy ma zapaść, ważna decyzja. Nie jesteś pępkiem świata.

Bliźnięta
Przed tobą niełatwy dzień. Żelazna dyscyplina pomoże ci wszystko ogarnąć. Znajdziesz oparcie w przyjaciołach, ale pierwszy wyciągnij rękę.

Rak
Masz zbytnią słabość do wydawania pieniędzy. Niestety nie jest to dobry czas na rozrzutność. Schowaj portfel głęboko i spróbuj przeczekać pokusy.

Lew
Dobry moment na zawarcie korzystnych umów, wzięcie kredytów i na inwestowanie. Z pewnością nie zmarnujesz pieniędzy i nie dasz się oszukać.

Panna
Potrzebujesz dziś doświadczeń kulturalnych. Chciałbyś znaleźć się w sali koncertowej, teatralnej lub kinowej. Jeżeli nie masz możliwości zorganizowania sobie jakiegoś wyjścia - kup sobie album malarstwa lub biograficzną książkę o ciekawej postaci.

Waga
Droga do celu jaka została przez ciebie wybrana jest dość kręta, ale cel jest do osiągnięcia. Dziś szczególnie patrz pod nogi, każdą decyzję dokładnie przemyśl, by nie utracić celu.

Skorpion
Dobry dzień na zmiany. Zbadaj rynek pracy, może znajdziesz lepszą posadę, albo dokonasz korzystnych zmian w aktualnej pracy.

Strzelec
Poprzez symulowanie, że pracujesz nie osiągniesz oczekiwanego rezultatu. Spójrz na wszystko z dystansu i zabierz się sumiennie do roboty .

Koziorożec

Zbyt często pozwalasz sobie na zachcianki. Wczoraj uczynione postanowienia dziś masz za nic. Pamiętaj, że wrócą one jako gryzące wyrzuty sumienia.

Wodnik
Właśnie dziś mogą spełnić się twoje marzenia. Gwiazdy też sprzyjają rozwinięciu twoich umiejętności zawodowych.

Ryby
Jesteś dziś zbyt ospały i chaotyczny. Nieco życia tchnie w ciebie perspektywa miłego popołudnia lub wieczoru. Może więc warto zadbać o to.
chuda jest nieaktywny  
Stare 12-03-2009, 12:04   #15
chuda
Friend
 
Awatar chuda
 
Info o chuda
Dołączył: Jan 2009
Wiek: 34
Postów: 665

Podziękowano:
2 razy

Domyślnie Odp: Horoskop codzienny

Dzień 12.03.2009

Baran
Sukcesy nie zawsze idą w parze z zadowoleniem finansowym. Planuj rozsądnie swoje wydatki na dom i rodzinę.

Byk
Poszukaj sobie zajęcia. Denerwując współpracowników i szefa swoimi komentarzami i nieróbstwem możesz co najwyżej stracić pracę i przyjaciół.

Bliźnięta
Przekonasz się, że takie słowa jak wierność, uczciwość i zaufanie naprawdę wiele znaczą. Ostrożnie z miłością i przyjaźnią do grobowej deski.

Rak
Popołudniowe godziny przeznacz na relaks. Spotkania towarzyskie wprawią cię w tak dobry nastrój, że zostanie ci go sporo na jutro.

Lew
Powinieneś być dziś bardzo ostrożny. Aby uchronić się od wpadek zaplanuj wszystko z zegarmistrzowską dokładnością. A zwłaszcza na wydatki miej szczególne baczenie.

Panna
Łatwo ulegasz zachciankom. Popracuj nad silną wolą. Przecież dobrze wiesz, że wczoraj złożone postanowienia wrócą jutro jak wyrzut sumienia.

Waga
Zbyt wielkie nadzieje pokładasz w rozpoczętej niedawno znajomości. Twoje oczekiwania nowo poznanej osoby mogą być większe od tego, co faktycznie ona może ci ofiarować.

Skorpion
Jeżeli widzisz tylko to, co spostrzegają oczy i słyszysz tylko to, co dociera do uszu, to powinieneś pozwolić innym popracować nad twoją wrażliwością.

Strzelec
Zdecydowanie i umiejętności sugestywnego przedstawienia swoich problemów to atuty jakie trzymasz dziś w ręku. Nie odkładaj więc na jutro rozmowy z szefem, czy z bliską ci osobą.

Koziorożec
Nie trwoń czasu i weź się do roboty. Konkurencja tylko czeka na twoje potknięcia. Podjęcie ważnych decyzji jest trudne, ale ci się to uda.

Wodnik
Postaw wszystko na jedną kartę, pamiętając o tym by nie obnosić się z uczuciami. Tym samym sprawdzisz na co cię naprawdę stać.

Ryby
Nie czekaj na oklaski i weź się do pracy. Trudno, jeśli trzeba włożyć trochę wysiłku, zwłaszcza, że nie ma czasu na maruderstwo.
chuda jest nieaktywny  

Podobne wątki do: Horoskop codzienny
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
horoskop chiński chuda Astrologia 9 17-01-2018 09:19
Znika codzienny ekspres do Warszawy! AddMan Wiadomości ze świata 0 31-08-2009 12:10
Horoskop na marzec 2009! Kokaina Astrologia 0 13-03-2009 20:33
Horoskop robron Humor 0 13-04-2008 23:17

Użytkownicy odwiedzili wątek szukając:
horoskop codzienny, dzień niezwykle udany. podjęte przez ciebie decyzje okażą się strzałem w "10". w przyszłości możesz liczyć na ich rezultat. a będzie się z czego cieszyć.
Narzędzia wątku


O nas
DarkMachine jest najlepszym i najstarszym forum wielotematycznym oraz forum młodzieżowym z nastawieniem na rozrywkę, rozmowy, wymianę doświadczeniami, download, pobieranie, ściąganie, wzajemną pomoc. Tylko u nas odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz i szukasz w sieci - gry, programy, muzykę, filmy, seriale, książki, komiksy, audiobooki, torrenty, p2m. Na forum możesz też odnaleźć tematyczne działy przeznaczone do rozmów i rozwiązywania problemów naszych użytkowników.

Użytkownicy naszego serwisu wymieniają się plikami z hostingów: Rapidshare, Turbobit, Freakshare, Chomikuj, Bitshare, Uploading, Letitbit, Uploaded, Hotfile, Netload, Mediafire, 4shared, Zshare, FilePost, Depositfiles, Filefactory, Rapidgator, Hellshare, Hitfile, Extabit, Crocko, Ifile, ShareFlare, BayFiles, Jumbofiles, Vip-File, Share-Online, Uploadfloor, Oron, Fiberupload, Filevelocity, Filesonic, Megaupload, Megavideo, VideoBB, Putlocker, Ifilez, Fastshare ale to nie wszystkie hostingi z których korzystają nasi użytkownicy.

Tematyka forum może przypominać takie serwisy jak: forumowisko, peb, darkwarez, precyl, exsite, megawarez, zajefajna, uploaduj, elitewarez, ajo, piratebay, filestube, p2m.

Powered by vBulletin®
Copyright © DarkMachine.pl 2006 - 2021
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:02.


Change forum language


Change forum style