DarkMachine.pl - Forum wielotematyczne

Wróć   DarkMachine.pl - Forum wielotematyczne » Hydepark » Czas wolny » Astrologia


Astrologia Wróżby, taroty i inne horoskopy


 
Narzędzia wątku

Przeglądasz temat: Horoskop na marzec 2009!
Sprawdź też: Sposoby wróżenia! | horoskop chiński
Tagi do tematu: 2009, horoskop, marzec
Poleć ten temat na:
 
 
        
  
Stare 13-03-2009, 20:33   #1
Kokaina
Kobieta


 
Awatar Kokaina
 
Info o Kokaina
Dołączył: Jan 2009
Wiek: 25
Postów: 1,755

Podziękowano:
0 razy

Domyślnie Horoskop na marzec 2009!

BARAN

21.03. – 19.04.

W uczuciach daj sobie więcej czasu
i nie składaj pochopnych deklaracji. Wycofasz się z pewnych projektów, ale wszystko obróci się na Twoją korzyść.

TENDENCJE

Znajdziesz teraz wiele powodów do zadowolenia. Przed Tobą idealny czas na rozpoczynanie przedsięwzięć oraz realizację śmiałych planów. Twój planetarny władca Mars do połowy miesiąca przebywa w znaku niezależnego Wodnika, tworząc koniunkcje z Merkurym, Chironem i Neptunem. Wykażesz się niezwykłą pomysłowością i wyobraźnią, a przy okazji znajdziesz rozwiązanie skomplikowanych problemów. Kiedy jednak 15 marca planeta ta przesunie się do powolnych Ryb, Twój zapał osłabnie. Staniesz się mniej wydajny i bardziej skoncentrowany na życiu wewnętrznym niż zdobywaniu szczytów.
Ten stan nie potrwa jednak długo, bo już w ostatniej dekadzie miesiąca do Twojego znaku zawita Słońce i Merkury, uruchamiając lawinę pomyślnych wydarzeń.

MIŁOŚĆ

W pierwszym tygodniu marca przebywająca w Twoim znaku Wenus zacznie biec do tyłu, co skomplikuje Ci miłosne życie. Możesz teraz zastanawiać się nad sensem obecnego związku. Czasami będziesz szukać dziury w całym, a czasami znajdziesz powód do rozstania. Bez względu na wszystko nie podejmuj zbyt radykalnych kroków, bo później możesz żałować. Jeśli z partnerem jest Ci źle, to po prostu chwilę od niego odpocznij. Daj sobie czas, by się zdystansować do zaistniałej sytuacji. Z kolei Barany, które nie mają nikogo na stałe, nie powinny składać żadnych obietnic, bo już wkrótce mogą zmienić zdanie.

RODZINA I PRZYJACIELE

Sprawy domowe zaczną się komplikować, zwłaszcza jeśli bliscy nie będą umieli się ze sobą dogadać. Wprawdzie dla Ciebie ta cała sytuacja byłaby do opanowania, ale sam jeden niczego nie wskórasz. Znajdą się bowiem tacy, którym będzie się wydawało, że wszystko wiedzą lepiej. Tymczasem w ostatnich dniach marca, gdy w Twoim znaku dojdzie do nowiu Księżyca, wszyscy się przekonają, że miałeś rację. Powodzenie w kontaktach towarzyskich zapewnią Ci Mars i Jowisz przebywające w znaku przyjacielskiego Wodnika. Przed Tobą świetny czas na wspólne przedsięwzięcia ze znajomymi.

PRACA I FINANSE

Nie wszystkie projekty uda Ci się zrealizować w terminie – nadmiar obowiązków, jakie weźmiesz sobie na głowę, sparaliżuje Twoje działania. Skup się więc wyłącznie na najważniejszych przedsięwzięciach. W połowie miesiąca, kiedy Mars utworzy sekstyl z Plutonem, niespodziewanie wyjaśnią się sprawy, które spędzają Ci sen z powiek. Barany pracujące na własny rachunek odniosą teraz wiele korzyści. Muszą jednak przedtem dogadać się z ludźmi. W finansach zawierucha. Nieoczekiwanie będziesz musiał wycofać się z niektórych zobowiązań i jeszcze raz przemyśleć swoje wydatki. Z czasem wszystko wyjaśni się na Twoją korzyść.

DUSZA I CIAŁO

Nów Księżyca, do którego pod koniec miesiąca dojdzie w Twoim znaku, to zwiastun ogromnej energii, konsolidacji sił i działania z jasno wytyczonymi celami. Będziesz miał okazję dokonać czegoś, co będzie procentować przez najbliższe miesiące.
To też ważny czas dla Twojego duchowego rozwoju. Możesz teraz doznać prawdziwej przemiany wewnętrznej.
Również Twoje ciało będzie funkcjonować bez zarzutu, zwłaszcza w ostatniej dekadzie marca. Siły witalne, świetne samopoczucie oraz zdolność do szybkiej regeneracji to efekty wpływu Słońca goszczącego w Twoim znaku. Dokuczać Ci mogą jedynie przejściowe problemy z gardłem lub zębami.

CO CI SPRZYJA
• W pierwszym tygodniu marca Mars w koniunkcji z Merkurym i Chironem otworzy przed Tobą nowe możliwości. Dostrzeżesz coś, z czego dotąd zupełnie
nie zdawałeś sobie sprawy.
• Kiedy 25 marca do Twojego znaku zawita Merkury, staniesz się pomysłowy,
co pozwoli Ci rozwiązać trudne problemy. To idealny czas na szybkie załatwianie spraw urzędowych oraz zdawanie egzaminów.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Gdy w połowie miesiąca Mars przesunie się do znaku Ryb, Twój zapał osłabnie. Ogarną Cię wątpliwości i z trudem podejmiesz sensowną decyzję. Rób to, co czujesz, a nie to, co wydaje Ci się, że musisz robić.
• Efektem wpływu Marsa tworzącego opozycję do Ceres (16-20 marca) będzie przeciążenie pracą i nerwowość. Nie bierz sobie w tym czasie nic ważnego na głowę.
--------------------------------------------------------------------------
BYK
20.04. – 20.05.
Wszelkie romanse i potajemne flirty bardzo szybko wyjdą na jaw. Nie rób niczego na siłę, bo Twój upór może pogorszyć sytuację.


TENDENCJE

Pierwszy tydzień marca zapowiada się nie tylko pracowicie, ale także twórczo. Wpadniesz na wspaniałe pomysły, odkryjesz coś niesamowitego oraz wykażesz się niebywałą inwencją. Jednak później, gdy Twoja planetarna patronka Wenus zacznie biec do tyłu, będziesz musiał zwolnić tempo. Z niektórych projektów wręcz się wycofasz. Ktoś może rzucać Ci kłody pod nogi. Opieszałość i niepotrzebne zwlekanie sprowadzą Cię na manowce. Na szczęście uda Ci się wyjść obronną ręką z każdej niemal opresji. A wszystko za sprawą Wenus, która będzie tworzyć pomyślne konfiguracje z przynoszącym szczęście Jowiszem i ożywczym Słońcem.
Bez względu na trudności postawisz na swoim, ale na rezultaty swoich wysiłków będziesz musiał trochę poczekać.

MIŁOŚĆ

Na romanse zbytnio teraz nie licz. Każdy skok w bok szybko wyjdzie na jaw, a Ty wpakujesz się w nieprzyjemną sytuację i w dodatku boleśnie to odczujesz. Nie daj się więc skusić na żaden trójkąt ani nie uprawiaj nieczystej gry. Twojego życia uczuciowego pilnuje restrykcyjny Saturn, który będzie Cię rozliczał z lojalności.
Bykom szukającym kogoś do pary nie będzie łatwo. Sprawy zaczną się gmatwać i opóźniać. Marzysz bowiem o kimś, kto nie jest dla Ciebie.

RODZINA I PRZYJACIELE

W sprawach rodzinnych wszystko ułoży się znakomicie. Wreszcie ruszysz z tym, co już dawno powinno być zrobione. Sytuacja zmusi Cię do generalnych porządków, chociaż nie musi to dotyczyć wyłącznie czyszczenia szafek czy sprzątania piwnicy.
Chodzi przede wszystkim o porządek w relacjach międzyludzkich. Stwierdzisz bowiem, że niektórym osobom z rodziny na zbyt dużo pozwalasz.
Dla udanych kontaktów ze znajomymi najlepsza okaże się druga połowa
marca, kiedy Mars przesunie się do znaku Ryb. Wasze spotkania będą serdeczne i na pewno nie będziesz się nudził.
Kolega spod znaku Panny zainspiruje Cię do zrobienia czegoś wyjątkowego.

PRACA I FINANSE

Sprawy zawodowe nabiorą rozpędu i rozmachu. Będziesz mógł się wspiąć na szczyt albo złożyć wreszcie wymówienie, bo nudna i mało satysfakcjonująca praca stanie się dla Ciebie tak męcząca, że już dłużej tego nie zniesiesz. Jeżeli zrobisz pierwszy krok, uruchomisz lawinę zdarzeń, które szybko obrócą się na Twoją korzyść. Sprzyja Ci teraz i szczęście, i twórcza inwencja. W dodatku przychylni ludzie w razie konieczności wskażą Ci właściwy kierunek. Odwaga i stanowczość zaprocentują nie tylko poczuciem spełnienia, ale także zadowoleniem ze spraw finansowych. Szczególnie druga i trzecia dekada marca zapowiadają się pomyślnie.

DUSZA I CIAŁO

Dojdziesz do wniosku, że aby postawić krok do przodu, czasami trzeba zrobić dwa w tył. Nie pal więc za sobą mostów i nie rób teraz niczego pochopnie. Chociaż nie będziesz stał w miejscu, to niekiedy powrót do minionych doświadczeń okaże się niezbędny. Zanim zaczniesz robić coś nowego, dokończ to, co już zacząłeś. Jeśli jednak napotkasz przeszkody, nie pokonuj ich na siłę.
Upór mógłby pogorszyć sytuację.
Choć energii Ci nie zabraknie, to jednak zdrowie nie zawsze dopisze. Jeśli zdarzy Ci się jakaś infekcja, szybko się jej nie pozbędziesz. Unikaj w marcu szpitali, bo Twój pobyt na oddziale może się przedłużyć.

CO CI SPRZYJA
• Sekstyl Jowisza z Wenus (9-13 marca) zapewni Ci sukces, powodzenie oraz łatwość w zarabianiu pieniędzy. Będziesz w świetnym humorze i szybko zyskasz sympatię otoczenia. Zwłaszcza w miejscu pracy.
• Pod wpływem potrójnej koniunkcji Wenus, Słońca i Merkurego (koniec marca) będziesz miał mnóstwo sił, staniesz się bardziej uważny i skupiony na tym, co najważniejsze.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Kiedy 6 marca Wenus wejdzie w ruch wsteczny, niektóre Twoje projekty mogą się skomplikować. Będziesz zmuszony wycofać się lub zaniechać niektórych działań.
• W dniach 23-27 marca, gdy Wenus utworzy kwadraturę z Lilith, unikaj podróżowania. Nie dość, że możesz pobłądzić, to jeszcze mocno się zawiedziesz. Poza tym nie ruszaj spraw mających związek z sądami.
--------------------------------------------------------------------------
BLIŹNIĘTA

21.05. – 21.06
.
Nie oceniaj pochopnie innych,
bo wkrótce się okaże, że się pomyliłeś. W sprawach zawodowych osiągniesz sukces, na jaki nie liczyłeś.


TENDENCJE

Przez pierwszy tydzień marca będziesz w znakomitej formie. Opiekujący się Twoim znakiem Merkury przebywa w przyjaznym Ci znaku Wodnika, tworząc koniunkcję z Marsem, Chironem i Neptunem. Będziesz miał mnóstwo energii, z łatwością wykorzystasz nawet najdrobniejsze szanse, byle tylko zrealizować swoje marzenia. Jednak później, gdy Merkury przesunie się do znaku Ryb, powinieneś ukierunkować swoją energię. Nie rozpraszaj się i nie łap kilku srok za ogon. Im bardziej będziesz skupiony, tym więcej uda Ci się zdziałać. W ostatnim tygodniu marca Merkury opuści znak Ryb i przesunie się do żywiołowego Barana. Z powodzeniem uda Ci się załatwić to, co dotąd nie szło najlepiej.

MIŁOŚĆ

W związkach uczuciowych będzie wspaniale. Zachowaj jednak zdrowy krytycyzm i nie postępuj zbyt powierzchownie, bo przez swą nieuwagę lub niefrasobliwość możesz kogoś stracić. Bliźnięta, które szukają miłości, nie powinny kierować się pobieżnymi ocenami. Choć pierwsze wrażenie bywa ważne, to jednak tym razem może okazać się mylące. Staraj się też zbyt pochopnie nie oceniać innych, bo szybko okaże się , że nie miałeś racji. Jeśli chcesz zrobić na kimś wrażenie, nie udawaj kogoś innego. Wkrótce prawda wyjdzie na jaw i nabawisz się kłopotów.


RODZINA I PRZYJACIELE

W domu atmosfera pełna napięć. Podsycą ją niewyjaśnione lub niedokończone sprawy. W czasie pełni Księżyca w znaku Panny może dojść do ostrych spięć, niekontrolowanych wybuchów gniewu albo wręcz zażartego sporu. Dla nikogo nie skończy się to dobrze. Postaraj się więc nie zajmować w domu niczym ważnym. Nie narażaj się też innym zbyt kontrowersyjnymi decyzjami.
Zupełnie inaczej będzie w relacjach towarzyskich. Znajdziesz zrozumienie i wsparcie. Ludzie będą Cię lubić, choć wcale nie będziesz o to zabiegać.
Twój urok osobisty zjedna Ci przyjaciół, a ewentualnych wrogów zamieni w spokojne owieczki. Nie zamykaj się w wąskim kręgu znajomych, bo właśnie teraz jest czas na poszerzanie kontaktów.

PRACA I FINANSE

Kiedy w połowie marca Mars przesunie się do znaku Ryb, sprawy zawodowe ruszą z miejsca. Będziesz miał wystarczająco dużo motywacji, by brawurowo zrealizować swoje zamierzenia. Osiągniesz sukces, jakiego nie planowałeś. Będziesz działać szybko i skutecznie. Jest to idealny czas, by zawalczyć o swoje i pokazać innym, na co Cię stać. Wprawdzie możesz się narazić na czyjąś złość, ale nie powinieneś się tym przejmować. Wdając się w utarczki z otoczeniem, jedynie stracisz czas. W portfelu nie przybędzie za wiele, może za to sporo ubyć. Nieoczekiwane wydatki domowe mocno uszczuplą Twój budżet, dlatego staraj się wydawać pieniądze jedynie na potrzebne rzeczy.

DUSZA I CIAŁO

Twoja zdolność koncentrowania się na jednej sprawie okaże się teraz niezwykle cenna. Bez względu na sytuację, staraj się zachować trzeźwość umysłu i kieruj się swoimi zasadami. Konsekwencją oraz zdolnością do korzystania z okazji obdarzy Cię przebywająca w Twoim znaku planetoida Pallas. Pod koniec miesiąca utworzy ona trygon z Neptunem, co umocni Cię w Twoich postanowieniach. Pierwsza połowa marca okaże się dla Twojego zdrowia lepsza niż druga. Choć nic szczególnego nie powinno Ci teraz dokuczać, to jednak warto zadbać o serce.

CO CI SPRZYJA
• Przez pierwszy tydzień marca pozostaniesz pod wpływem poczwórnej koniunkcji Merkurego z Marsem, Chironem i Neptunem. Dzięki temu wybrniesz z niewygodnych sytuacji.
• Gdy Merkury ustawi się w sekstylu do Plutona (6-10 marca), staniesz się bardziej zapobiegliwy i nastawiony na realizację konkretnego celu. Poszczęści Ci się w sprawach zawodowych i finansowych.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Opozycja Saturna z Merkurym (17-21 marca) zwiastuje trudności w porozumieniu się z innymi. Ludzie źle odczytają Twoje intencje, przez co nie będzisz mógł się z nimi porozumieć.
• W ostatnich dniach marca Merkury znajdzie się w kwadraturze do Lilith,
co nastroi Cię dość pesymistycznie, a przy okazji możesz zabrnąć w ślepą uliczkę.
--------------------------------------------------------------------------
RAK

22.06. – 22.07.

Jeżeli nie będziesz miał o czym rozmawiać z partnerem, to namiętny seks też Cię przy nim nie zatrzyma.
W pracy nie rób niczego na siłę.


TENDENCJE

Przed Tobą miesiąc pełen rozmaitych zawirowań. Niestety, nie zawsze będziesz należycie do nich przygotowany.
Zrobisz wszystko, byle tylko uniknąć tego, co nieuchronne. Nie walcz jednak z wiatrakami ani nie prowadź wojny,
która i tak jest skazana na klęskę.
Pełnia Księżyca, do której dojdzie w pierwszej połowie marca, będzie połączona z koniunkcją z Uranem – patronem rewolucji, radykalnych rozwiązań i nagłych zwrotów zdarzeń. Twoje życie może więc wejść na nowe tory. Jeżeli jednak będziesz kurczowo trzymał się tego, co stare, stracisz szansę na rozwój.

MIŁOŚĆ

W życiu uczuciowym będziesz się kierował nie sercem, ale rozumem. Kontakt intelektualny, a nawet duchowa jedność okażą się tym, czego najbardziej Ci teraz trzeba. Tak więc decydując się na związek lub choćby randkę, weźmiesz pod uwagę wszystkie za i przeciw. Stwierdzisz, że z partnerem musisz mieć wspólne tematy do rozmów. Jeżeli tego zabraknie, to ani namiętność, ani cudowny seks nie zatrzymają Cię przy nim. W stałych związkach może nie być zbyt wesoło. Na Twoją relację z ukochaną osobą rzutować będą sprawy z przeszłości.
Jeśli nie zostaną wyjaśnione, podkopią Wasz związek.

RODZINA I PRZYJACIELE

W domu przypadnie Ci rola mediatora, który godzi zwaśnione strony albo szuka najlepszego rozwiązania w konfliktowej sytuacji. Wykażesz się też nieprzeciętną zdolnością do zachowania obiektywizmu, dlatego nikt nie przeciągnie Cię na swoją stronę. Wytrwać przy swoim stanowisku nie będzie łatwo, ale to jedyny sposób, by uniknąć sporu. Zwłaszcza z osobami, z którymi lepiej pozostać w jak najlepszej komitywie.
Dużo się teraz nauczysz od swoich znajomych. Im więcej czasu z nimi spędzisz, tym więcej na tym skorzystasz. Żadna chwila nie będzie zmarnowana, nawet jeżeli czasami będziecie mówić o rzeczach pozornie mało ważnych. Ktoś z przyjaciół mocno Cię zaskoczy, pokaże się bowiem z zupełnie innej strony.

PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych powiedzie Ci się znakomicie, chociaż oczekiwany sukces nadejdzie później, niż się spodziewałeś.
Nie przywiązuj się do terminów i sztywnego planu, bo w pewnych kwestiach i tak będziesz musiał improwizować. Nagła zmiana sytuacji podyktowana będzie wpływem Wenus, która już 6 marca zacznie biec do tyłu. Żadne klęski Ci nie grożą, ale musisz pamiętać, że co się odwlecze, to nie uciecze. Wreszcie ktoś doceni Twoją pracę i sowicie Cię wynagrodzi. Ale tak naprawdę to, ile zarobisz, będzie zależało od Twojej samooceny. Rzecz w tym, abyś znał swoją wartość.

DUSZA I CIAŁO

Możesz teraz zrobić użytek z wrodzonej mądrości, w czym pomoże Ci planetoida Pallas wędrująca przez znak rezolutnych Bliźniąt. Intuicyjnie będziesz wiedział, jaki krok jest słuszny, a jaki fałszywy.
Aby nie stać w miejscu, kieruj się nie lękiem i uprzedzeniami, lecz swoją mądrością. Na pewno się nie zawiedziesz.
Zdrowie Ci dopisze, dlatego nie traktuj każdej dolegliwości jak choroby. Hipochondria to rzecz, której zawsze powinieneś unikać. Raki mające kłaść się na stół operacyjny nie muszą się niczym martwić. Sekstyl Jowisza z Wenus
(9-13 marca) zwiastuje pomyślny przebieg zabiegów chirurgicznych.

CO CI SPRZYJA
• Trygon Plutona z Ceres (12-16 marca) wyznaczy doskonały czas na naukę, nawiązywanie kontaktów międzyludzkich i prowadzenie ważnych rozmów. Dopisze Ci świetna forma, a sukcesy będziesz zawdzięczać swojej stanowczości.
• Nów Księżyca w znaku wiosennego Barana (26 marca) nastroi Cię niezwykle optymistycznie. Staniesz się radosny, ufny i przyjaźnie nastawiony do otoczenia.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Kiedy Merkury utworzy opozycję z Ceres (9-13 marca), nie zdołasz
połapać się we wszystkich szczegółach. Nie bierz więc na siebie spraw wymagających dokładności i skrupulatności. Unikaj także podróży.
• Opozycja Marsa z Ceres (16-20 marca) zwiastuje nerwowość, kłopoty rodzinne, problemy w kontaktach towarzyskich.
--------------------------------------------------------------------------
LEW

23.07 – 22.08.
Granica między miłością a nienawiścią okaże się teraz wyjątkowo cienka. Wykorzystaj swoje pięć minut, nawet jeśli będziesz musiał zapłacić za to wysoką cenę.

TENDENCJE

Pierwsza połowa marca nie będzie udana. Słońce utworzy niekorzystne konfiguracje z ograniczającym i restrykcyjnym Saturnem oraz z buntowniczym Uranem. To dość skutecznie pokrzyżuje Ci szyki. Poczujesz się przygnieciony ciężarem obowiązków, chętnie więc zrzucisz z siebie jarzmo rozmaitych zadań, robiąc coś absolutnie szalonego. Stoczysz też trudną walkę wewnętrzną, bo odezwą się w Tobie sprzeczne emocje. Z jednej strony zechcesz wszystko poukładać i utrzymać dotychczasowy kurs, z drugiej zapragniesz wyrwać się z ciasnych ram zależności i zobowiązań. I rzucisz się wyłącznie ku temu, co nowe. Zanim jednak to zrobisz, poczekaj na trzecią dekadę marca.
Słońce przesunie się wtedy do znaku pionierskiego Barana i utworzy kwadraturę z potężnie działającym Plutonem.

MIŁOŚĆ

W uczuciach wszystko potoczy się znakomicie. Samotny Lew nabierze ochoty, by się z kimś związać, co – gdy tylko przystąpi do działania – okaże się najprostszą rzeczą pod Słońcem. Wyjątkowo pomyślnie wpłynie na Ciebie sekstyl Jowisza z Wenus. Dzięki niemu nabierzesz większej śmiałości. A poza tym po prostu Ci się poszczęści. W stałych związkach może się teraz zdarzyć wszystko. Począwszy od bezmiaru rozkoszy, a skończywszy na tragedii. Raczej jednak wymyślonej niż realnej. Każdą rzecz będziesz przeżywał niezwykle głęboko, dlatego jeśli oddasz się miłości, to na całego.
Ale gdy obudzą się w Tobie negatywne uczucia, możesz nawet nienawidzić.

RODZINA I PRZYJACIELE

Z bliskimi nie zawsze dogadasz się tak, jakbyś chciał. Nie przez wszystkich będziesz rozumiany, co może zaważyć na Waszych stosunkach. Postanowisz uciąć pewne kontakty, zwłaszcza z tymi, z którymi i tak niewiele Cię łączy. Niesnaski mogą mieć miejsce także pomiędzy Tobą a rodzicami. Ale nawet jeśli uznasz, że masz rację, nie podsycaj konfliktu.
W relacjach koleżeńskich nie potoczy się źle, ale wspólne wyjazdy odłóż na inny termin. Możesz bowiem wziąć w podróż osobę, która na dłuższą metę będzie nie do wytrzymania lub po prostu nudna.

PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych możesz mieć wrażenie, że wyraźnie zwalniasz
albo że okoliczności krzyżują Ci szyki.
Czasami jednak pozorny bezruch może się okazać całkiem korzystny. Zmusi Cię bowiem do pewnych przewartościowań i do poszukania rozwiązań, które dotąd nie mieściły Ci się w głowie. Na szczęście finansowy zastój nie potrwa długo, bo już 11 marca, kiedy w znaku Panny dojdzie do pełni Księżyca, otworzą się nowe możliwości zarobku. Przekonasz się, że możesz czerpać zyski z tego, co lubisz i co sprawia Ci przyjemność. Wykorzystaj swoje pięć minut, nawet jeśli wiązać się to będzie z pewnymi wyrzeczeniami.

DUSZA I CIAŁO

Możesz być targany namiętnościami, a przy okazji sprzecznymi dążeniami.
Jedna część Ciebie domagać się będzie stałości i przewidywalności, druga zaś będzie skora do eksperymentów i pójścia w zupełnie nowym kierunku. Z trudem to pogodzisz. I bez względu na to, której części siebie posłuchasz, poczucie straty Cię nie opuści.
Opozycja Słońca do Saturna sprawi, że szybko zaczniesz się męczyć. Możesz mieć też problemy ze snem, a stres i niewłaściwe jedzenie odbiją się na Twoim zdrowiu. Unikaj niepotrzebnego wysiłku i zwróć większą uwagę na prawidłowe odżywianie.

CO CI SPRZYJA
• Z początkiem wiosny, kiedy Słońce zawita do przyjaznego znaku Barana, wypłyniesz na szerokie wody i nic nie powstrzyma Cię przed tym, by robić to, na co masz ochotę.
• Koniunkcja Słońca z Wenus (25-29 marca) zwiastuje powodzenie
na polu finansowym, jak również w uczuciach. Twój magnetyzm będzie
teraz oddziaływał niemal na każdego.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Efekty wpływu Saturna w opozycji ze Słońcem (6-10 marca) to smutek i poczucie zmarnowanych szans. Staraj się nie brać na siebie dodatkowych zobowiązań. Nie rób też kosztownych zakupów.
• Pod koniec miesiąca, gdy Słońce ustawi się w kwadraturze do Lilith, ktoś z pracy pozazdrości Ci sukcesów i przeszkodzi w realizacji Twoich zamierzeń.
--------------------------------------------------------------------------
PANNA
23.08. – 22.09.
Odkryjesz na nowo walory swojego partnera. Bezbłędnie wyczujesz intencje innych, dlatego ludzie niczym Cię teraz nie zaskoczą.


TENDENCJE

Pierwsza dekada marca będzie bardzo pracowita. To najlepszy czas, by podołać trudnym zamierzeniom i wywiązać się z powierzonych Ci zadań. Wykażesz się dyscypliną i zapałem, a przede wszystkim pomysłowością w pokonywaniu rozmaitych przeszkód. 8 marca Twój planetarny władca Merkury zawita do znaku Ryb, a kilka dni później dojdzie w Twoim znaku do pełni Księżyca. Otworzą się wtedy przed Tobą nowe możliwości, dzięki którym pociągniesz za sobą innych i przekonasz do własnych pomysłów. Przy okazji uświadomisz sobie parę rzeczy. Otworzą Ci się oczy na sprawy, których dotąd nie brałaś pod uwagę. W ostatnich dniach miesiąca będziesz miała mnóstwo energii, gdyż Merkury rozgości się w znaku walecznego Barana.

MIŁOŚĆ

W życiu uczuciowym zapowiada się bardzo dynamiczny czas. Będzie Cię ciągnąć do ludzi, a przede wszystkim do tej jedynej osoby, z którą mogłabyś spędzić całe życie. Im mniej będziesz planować, tym większą zachowasz otwartość. Nie kieruj się więc ani uprzedzeniami, ani żadnymi oczekiwaniami, bo w ten sposób zamkniesz się na zupełnie inne możliwości. Powstrzymaj też swoją krytyczną naturę. W niczym Ci ona teraz nie pomoże. Będziesz za to musiała przełamać w sobie rozmaite opory i zaufać komuś, kto z jednej strony bardzo Cię pociąga, a z drugiej mocno się go obawiasz. Panny, które przysięgę małżeńską mają już za sobą, na nowo odkryją partnera i docenią jego walory.

RODZINA I PRZYJACIELE

Wszystko potoczy się znakomicie. Otrzymasz od bliskich wsparcie, jakiego nikt inny Ci nie dał. Także z dziećmi złapiesz świetny kontakt. Możesz teraz zbudować mocną więź, która przetrwa każdą próbę. Najwięcej radości z życia rodzinnego będą czerpać Panny urodzone w sierpniu. Pod wpływem Ceres mogą się też spodziewać powiększenia rodziny. Będziesz tak zajęta swoim życiem towarzyskim, że czasami zapomnisz o innych sprawach. Nie przejmuj się, jeżeli z powodu przyjaciół nawalisz z jakimś terminem lub nie zrobisz czegoś tak, jak zamierzałaś. Będziesz bowiem potrzebna komuś, kto nieoczekiwanie znalazł się w fatalnej sytuacji.

PRACA I FINANSE

Zawodowo poradzisz sobie znakomicie. Zwłaszcza w pierwszej dekadzie
miesiąca, kiedy wszystko zrobisz na czas, a nawet uporasz się z zaległościami.
Na podpisywanie umów, spotkania służbowe lub ważne rozmowy biznesowe, wybierz drugą dekadę marca. Będzie Ci wtedy sprzyjać aż pięć planet w znaku Ryb. Bezbłędnie wyczujesz intencje innych,
a oni zatańczą tak, jak im zagrasz. Przed Tobą najlepszy moment na współpracę, zakładanie spółek, prowadzenie pertraktacji. A także na to, by połapać się w tym, kto jest Twoim wrogiem, a kto przyjacielem. Finansowo nie będzie źle, chociaż zaczną Ci ciążyć niespłacone kredyty bądź pożyczki. Debet to ostatnia rzecz, na którą możesz sobie teraz pozwolić.

DUSZA I CIAŁO

Podczas pełni Księżyca w Twoim znaku ujrzysz swoje życie od całkiem innej strony. Zyskasz większy wgląd w siebie, przez co jeszcze więcej zrozumiesz. Twoją mocną stroną stanie się teraz refleksja i analiza własnego charakteru.
Jeśli na wiosnę zauważysz problemy z cerą, zafunduj sobie akupunkturę. Okaże się ona lepsza niż niejedna maseczka. Tradycyjną medycynę chińską możesz stosować również w innych schorzeniach. Jej terapeutyczny wpływ przyniesie nadzwyczajne efekty.

CO CI SPRZYJA
• Kiedy na początku miesiąca Merkury ustawi się w koniunkcji z Marsem, pokonasz każdą przeciwność. Przepełni Cię energia. Warto ją wykorzystać do realizacji ważnych celów.
• Koniunkcja Merkurego z Uranem (20-24 marca) otworzy przed Tobą nowe możliwości. To znakomity czas na spotkania towarzyskie oraz podążanie
za swymi pomysłami.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Gdy w dniach 9-13 marca Merkury znajdzie się w opozycji do Ceres, nadmierne ekscytowanie się błahymi sprawami może skomplikować Ci życie.
• Przebywający w Twoim znaku Saturn utworzy kwadraturę z planetoidą Pallas (10-14 marca), przez co staniesz się rozgoryczona i skłonna, by rezygnować z wcześniej obranego kierunku.
--------------------------------------------------------------------------
WAGA
23.09. – 23.10.
Daj partnerowi wolną rękę i nie próbuj go na siłę przekonywać. Rozpamiętywanie przeszłości sprawi, że niechcący otworzysz puszkę Pandory.


TENDENCJE

Wraz z początkiem miesiąca będziesz musiała przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Twoja patronka Wenus zacznie biec ruchem wstecznym. Stracisz nieco zapału, staniesz się refleksyjna i skłonna do bardziej wnikliwej analizy ludzkich zachowań. Przestaną Cię zadowalać proste przyjemności, zaczniesz więc szukać czegoś głębszego. Niewykluczone, że zrezygnujesz z niektórych planów. Inaczej też ustawisz swoje priorytety. Poczucie zadowolenia i satysfakcji przyniesie Ci sekstyl Jowisza z Wenus, pod wpływem którego pozostaniesz w pierwszej połowie marca. Z kolei później, gdy w znaku Barana dojdzie do nowiu Księżyca, będzie Ci się wydawało, że Twoje cele są tak odległe, iż nigdy do nich nie dotrzesz. Możesz jednak zrealizować marzenia, o ile zwrócisz się do odpowiednich osób.

MIŁOŚĆ

Partner może się od Ciebie odwrócić. O wielu rzeczach Cię nie poinformuje, sądząc, że i tak go nie zrozumiesz albo że po prostu mało Cię on obchodzi. Będziesz się musiała z tym pogodzić. Niewiele ze sobą porozmawiacie, bo każdy zajmuje się swoimi sprawami. Na pewno Was to do siebie nie zbliży, ale też nie musisz spodziewać się rozłamu. Być może trzeba po prostu trochę od siebie odpocząć. Samotne Wagi będą zachwycone nowo poznaną osobą. Poczują się szczęśliwe, podziwiane i docenione.
Twoje oddanie i zaangażowanie się w tę znajomość przyniesie adspodziewane rezultaty. Z początku możesz działać pod wpływem impulsu, ale później zrozumiesz, że trochę przesadzasz.

RODZINA I PRZYJACIELE

Nie ze wszystkimi osobami będzie Ci teraz po drodze. Czarna owca w rodzinie
znów pokaże rogi. Fatalnie odbije się to na Waszych relacjach. Żadne Twoje argumenty do niej nie trafią. W swej walce możesz być osamotniona.
Życie towarzyskie rozkręci się dopiero z początkiem wiosny, kiedy do znaku
Barana zawita Słońce, a potem Merkury. Dlatego nie przyspieszaj żadnych spotkań i wcześniej z nikim na siłę się nie umawiaj. Wiele będziesz zawdzięczać Wodnikowi, a Lew zachwyci Cię swą bezinteresownością.

PRACA I FINANSE

W pracy nie wszyscy będą Ci życzliwi. O pewnych ważnych dla Ciebie sprawach dowiesz się na końcu, choć powinnaś jako pierwsza. Nie złość się jednak ani
nie szukaj winnych, bo to mogłoby jedynie pogorszyć sytuację. Na wielką karierę też się raczej nie nastawiaj, a w poszukiwaniach lepszej posady więcej będzie zależało od Twoich kontaktów niż kompetencji. W portfelu wiele nie przybędzie.
Jeżeli jednak będziesz wydawała rozważnie, nie wpadniesz w tarapaty.
Najlepszy czas na finansowe posunięcia wyznaczy Merkury tworzący w dniach
8-12 marca sekstyl z Plutonem.

DUSZA I CIAŁO

Nie rozpamiętuj przeszłości, bo niechcący otworzysz puszkę Pandory. Nikt na tym nie skorzysta, a Ty najmniej. Wagi urodzone we wrześniu pozostaną pod wpływem Plutona i Lilith, dlatego przeżyjesz teraz duchową odnowę, dzięki której uświadomisz sobie, jak potężną siłą dysponujesz.
Jowisz przebywający w znaku Wodnika zapewni Ci świetne samopoczucie niemal przez cały miesiąc. Ominą Cię różne choroby, staniesz się bardziej odporna i sprawna fizycznie. Dopisze Ci również apetyt, będziesz łasa zwłaszcza na smakołyki, więc przy okazji przybierzesz niechcący na wadze. Jednak z dietami odchudzającymi na razie nie eksperymentuj.

CO CI SPRZYJA
• Pod wpływem sekstylu Wenus z planetoidą Pallas (pierwsze dni marca) z łatwością przekonasz innych do własnych zamierzeń i przygotujesz grunt pod zmiany, jakie od dawna planowałaś.
• Kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem (25-29 marca), przepełni Cię radość życia, staniesz się bardziej wytrzymała i pewna siebie. Możesz zaprzyjaźnić się z kimś, kogo dotąd uznawałaś za rywala.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Wenus wchodząca w ruch wsteczny może odebrać Ci impet i zmusić do zajęcia się tym, czego nie lubisz. Od 6 marca przygotuj się na nagły zwrot zdarzeń. Niektóre sprawy wymkną Ci się spod kontroli.
• Kwadratura Wenus z Lilith (23-27 marca) zwiastuje nieprzyjemności w domu i w pracy. Staraj się jednak nie podsycać atmosfery.
--------------------------------------------------------------------------
SKORPION
24.10. – 21.11.
Zakochasz się bardzo szybko i równie prędko zrozumiesz swoją pomyłkę. Jeśli zadziałasz w odpowiednim momencie, szef przystanie na Twoją propozycję.


TENDENCJE

Będziesz miał ogromną siłę przekonywania innych do własnych zamierzeń i poglądów. Z powodzeniem możesz uczestniczyć w rozmaitych dyskusjach. Wygrasz każdą potyczkę słowną, w czym pomoże Ci sekstyl Plutona z Merkurym. Pluton w sekstylu do Marsa, pod wpływem którego pozostaniesz w drugiej połowie marca, zwiastuje niewyczerpane zasoby energii. Pokażesz innym, na co Cię stać. A stać Cię będzie na wiele, bo nie tylko mnóstwo rzeczy doprowadzisz do szczęśliwego finału, ale wykonasz więcej, niż planowałeś. Jedynie pod koniec miesiąca uważaj na to, z kim masz do czynienia. Możesz niechcący zadrzeć z ważną osobą.

MIŁOŚĆ

Nie wszystko potoczy się po Twojej myśli. Przygotuj się więc na liczne niespodzianki. Na szczęście będą one pozytywne i raczej nie wprawią Cię w zakłopotanie.
Koniunkcja Urana ze Słońcem i Merkurym w znaku Ryb oznacza dla Ciebie wiele nagłych zwrotów akcji i porywów serca. Możesz równie szybko się zakochać, jak i odkochać. Na razie nie planuj z nikim wspólnej przyszłości, bo albo nie dotrzymasz słowa, albo sytuacja rozwinie się w niedobrym kierunku. W stałych związkach wszystko zacznie się stabilizować, a łącząca Was więź umacniać.

RODZINA I PRZYJACIELE

W domu szczęście będzie się przeplatać ze smutkiem. Ilekroć coś Cię ucieszy, niemal natychmiast dowiesz się o czymś przykrym. Wprawdzie nie będą to żadne tragedie, ale problemy najbliższych mogą chwilowo wytrącić Cię z równowagi. Nie angażuj się w sprawy, od których powinieneś trzymać się z daleka.
Mimo zmiennych kolei losu, przyjaciele nigdy Cię nie opuszczą. Pluton w Koziorożcu i Saturn w Pannie stoją na straży lojalności i braterstwa. Nie zdążysz podupaść na duchu, gdy natychmiast znajdziesz w kimś oparcie. Marzec to nie najlepszy jednak czas na poznawanie nowych ludzi, zwłaszcza w dniach 17-21 marca, gdy Saturn utworzy opozycję z Merkurym.

PRACA I FINANSE

Z początku robota będzie Ci szła opornie. Napotkasz przeszkody, które sparaliżują Twoje działania. Na szczęście Twój dar przekonywania
innych może złą passę odwrócić. Sukcesy przyjdą w ostatniej dekadzie miesiąca. Będziesz wtedy nie tylko bardziej pewny siebie, lecz przede wszystkim skuteczniej obronisz swoje stanowisko.
Szef zainteresuje się Twoją propozycją, ale musisz zadziałać w odpowiednim momencie. Przypadnie on między 17 a 21 marca, kiedy Pluton ustawi się w sekstylu do Marsa. Kuj żelazo, póki gorące.
W finansach zapowiada się nadzwyczaj dobrze. Zwłaszcza jeśli prowadzisz
rodzinny interes.

DUSZA I CIAŁO

Tak jak na początku miesiąca uświadomisz sobie swoją siłę i niemal nadludzkie możliwości, tak pod koniec doświadczysz absolutnej bezsilności. Choć zwykle
stać Cię na wiele, to jednak w pewnych sprawach możesz czuć się kompletnie bezradny. Nie ma w tym nic złego, o ile nie próbujesz oszukiwać się, że jest inaczej. Wraz z początkiem wiosny mogą się odezwać dawne schorzenia. Nie lekceważ żadnych dolegliwości, ale też nie popadaj w hipochondrię.

CO CI SPRZYJA
• Sekstyl Plutona z Merkurym (8-12 marca) wyznaczy doskonały czas na naukę, podróże i kontakty międzyludzkie. Dodatkowo czekają Cię sukcesy na polu zawodowym.
• Kiedy pozostaniesz pod wpływem sekstylu Plutona z Marsem (17-21 marca), będą Ci towarzyszyć siła woli, energia, skuteczność i determinacja. Przekonasz innych do siebie i wygrasz każdą batalię.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Pluton w kwadraturze do Słońca sprawi, że poczujesz się niemal wszechmocny, podczas gdy naprawdę okażesz się bezsilny. W dniach 21-25 marca możesz się narazić komuś, z kim nie powinieneś zadzierać.
• Kwadratura Plutona z Merkurym (25-29 marca) to fatalny moment na podpisywanie umów. Będziesz musiał odstąpić od swoich warunków .
--------------------------------------------------------------------------
STRZELEC
22.11. – 21.12.
Twoje relacje z ukochaną osobą będą przypominały zabawę w kotka
i myszkę. W pracy sielska atmosfera
i dużo pieniędzy.


TENDENCJE

Nic ani nikt nie przeszkodzi Ci w realizacji Twoich zamierzeń. Możesz teraz porwać się na najbardziej śmiałe przedsięwzięcia, bo wszystko pójdzie jak z płatka. Pozostaniesz bowiem pod wyjątkowo dobroczynnym sekstylem Jowisza z Wenus, który zwiastuje sukcesy, powodzenie, świetne kontakty z ludźmi oraz szczęście niemal na każdym polu. Zwłaszcza w podróży i nauce oraz w finansach. Każdą porażkę uda Ci się przekuć w sukces. To, co do tej pory wydawało Ci się niemożliwe, nagle stanie się realne. Wystarczy jedynie wyczuć odpowiedni moment, a ten pojawi się w dniach 9-13 marca. Z łatwością wypłyniesz na szerokie wody i urzeczywistnisz najbardziej skryte marzenia.

MIŁOŚĆ

Możesz się czuć tak, jakbyś się bawił w kotka i myszkę. Kiedy będzie Ci się wydawało, że już osiągnąłeś cel, natychmiast się przekonasz, że wciąż do niego daleko. Nie powinieneś się jednak przejmować. Czasami bowiem trzeba zawalczyć o miłość. Nie chodzi jednak o to, byś cokolwiek robił na siłę albo zachowywał się nachalnie. Wręcz przeciwnie – musisz po prostu przestać gonić króliczka. Im bardziej będziesz zabiegał o uczucie, z tym większym trudem je zdobędziesz. Idealny czas na randki wyznaczy koniunkcja Słońca z Wenus, pod której wpływem pozostaniesz w ostatnim tygodniu marca. Strzelce z obrączką na palcu powinny teraz posłuchać partnera, bo jego pomysły okażą się trafne i mądre.

RODZINA I PRZYJACIELE

Tak bardzo zajmą Cię nowi znajomi i zabawa w ich gronie, że dom zaczniesz traktować jak hotel. Niemal ze wszystkimi świetnie się dogadasz. Z niektórymi
możesz jednak rywalizować, co Tobie się spodoba, ale im już niekoniecznie.
Ponadto Twoja rozbrajająca szczerość może zrazić niektóre wyjątkowo
czułe na swoim punkcie osoby.
Niejednych zaskoczysz odwagą, zdecydowaniem i pewnością siebie.
Będzie Cię ciągnąć do ludzi radosnych, którzy wprowadzają twórczy ferment,
robią tysiąc rzeczy na minutę i zdają się mieć niewyczerpaną energię.

PRACA I FINANSE

Jeżeli nie masz teraz chrapki na awans, to nie będziesz się musiał przemęczać. Atmosfera w firmie będzie niezwykle leniwa i przynajmniej w ostatniej dekadzie miesiąca nikt nikogo nie zechce poganiać. Ustaną wszelkie scysje i złośliwości.
Szef jednak okaże się dość surowy, ważaj więc, żebyś mu nie podpadł.
Jeśli chcesz mu udowodnić, że jesteś najlepszym kandydatem na jego zastępcę, musisz się wykazać odpowiedzialnością i kompetencją.
Pieniądze same będą do Ciebie lgnęły, więc bez problemu znajdziesz kolejne źródła dochodu. Co prawda lekką ręką wydasz to, co zarobisz, ale bankructwo Ci nie grozi.

DUSZA I CIAŁO

Trudno mieć wszystko, ale Tobie się uda. Tak pokierujesz sprawami, że bez względu na to, co się będzie działo, dopniesz swego. Zrozumiesz po prostu, że do szczęścia niewiele Ci brakuje. Jowisz w Wodniku natchnie Cię do nowych zaskakujących poszukiwań. Staniesz się bardziej otwarty na świat duchowych doznań.
Odpoczynek okaże się dla Ciebie równie ważny, jak rzetelne wypełnianie obowiązków, po mistrzowsku więc pogodzisz to, co musisz robić, z tym, co sprawia Ci frajdę. Aby zredukować stres, nie spędzaj czasu na rozmyślaniach, tylko działaj. Nie skąp sobie też żadnych przyjemności.

CO CI SPRZYJA
• Dzięki sekstylowi Merkurego z Plutonem (8-12 marca) uda Ci się ubić świetny interes. Twoja bystrość umysłu i zdolność docierania do sedna sprawy pomogą rozwiązać niejedną łamigłówkę.
• W dniach 9-13 marca Jowisz znajdzie się w sekstylu z Wenus, dlatego towarzyszyć Ci będzie świetne samopoczucie. Staniesz się jeszcze bardziej radosny, łatwo nawiążesz kontakt z otoczeniem.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Półsekstyl Jowisza z Merkurym (16-20 marca) korzystnie wpłynie na Twoje siły twórcze. Jednak przy okazji możesz dać się oszukać tym, którzy głoszą piękne hasła, załatwiając jednocześnie brudne interesy.
• Jowisz w kwinkunksie do Saturna (21-25 marca) zwiastuje kłopoty,
których mógłbyś uniknąć, gdybyś był bardziej rozważny.
--------------------------------------------------------------------------
KOZIOROŻEC
22.12. – 19.01.
Zakochasz się od pierwszego wejrzenia, a nowa miłość wstrząśnie Twoim życiem. Działając przemyślnie, masz szanse na awans i szybką karierę zawodową.


TENDENCJE

Przed Tobą miesiąc wyrzeczeń i koordynacji działań. Będziesz w nie najlepszej formie, dlatego ogranicz się do najważniejszych rzeczy. Resztę odłóż na inny termin. To, ile osiągniesz, zależy od Twojej dyscypliny.
Twój planetarny władca Saturn tworzy w marcu niekorzystne konfiguracje ze Słońcem, Merkurym i planetoidą Pallas. Trudno Ci się będzie wtedy dogadać z ludźmi i zapanować nad zbyt dużą liczbą spraw. Jedynie Koziorożce urodzone w grudniu będą miały większy zapał, bo potężna siła Plutona przyniesie okazje do czerpania olbrzymich zysków.

MIŁOŚĆ

Niezależnie od tego, czy jesteś wolny, czy związany, możesz przeżyć teraz wielkie zauroczenie. Zakochasz się od pierwszego wejrzenia, a nowa miłość wstrząśnie całym Twoim światem.
Te nagłe fascynacje przyniesie sekstyl Jowisza z Wenus (9-13 marca). Wyjątkowo pociągające stanie się dla Ciebie nie tylko piękno fizyczne, lecz także duchowy wymiar rodzącej się między Wami więzi. Ostatnia dekada miesiąca dla zamężnych i żonatych Koziorożców będzie okazją do wykazania większej dbałości o małżeństwo. Jeśli ostatnio nie układało Wam się najlepiej, podczas nowiu Księżyca w znaku Barana (26 marca) możecie zacząć wszystko od początku.

RODZINA I PRZYJACIELE

Usilne starania o to, aby sytuacja w domu była jasna i klarowna, na niewiele się zdadzą. Opozycja Saturna z Merkurym (17-21 marca) jeszcze bardziej wszystko zagmatwa. Na nowo trzeba będzie to i owo ustalać, aby wszystko chodziło, jak w zegarku. Intensywne życie towarzyskie rozpocznie się w drugim tygodniu miesiąca.
Nadrobisz wtedy wszystkie zaległości w spotkaniach z przyjaciółmi. Nawiążesz także nowe kontakty, a grono Twoich znajomych mocno się poszerzy.

PRACA I FINANSE

Masz teraz szansę na zasłużony awans, a nawet na dość szybką karierę. Pod warunkiem jednak, że przyjmiesz właściwą taktykę działania. Na początku marca podkreślaj swoje doświadczenie, rzetelność i wytrwałość, a także kreatywność i umiejętność kierowania ludźmi.
Z kolei w drugiej połowie miesiąca postaw na umiejętność współpracy i zaakcentuj zdolności mediacyjne. Pokaż się jako osoba elastyczna, błyskotliwa, inteligentna i dyplomatyczna.
Działania prowadzące do stopniowej, lecz trwałej poprawy finansów będą wymagać determinacji i cierpliwości. Dla ludzi patrzących z boku Twoja potrzeba zabezpieczenia się na przyszłość może wydawać się obsesyjna. Nie przejmuj się jednak uwagami tych, którzy nie muszą martwić się o pieniądze.

DUSZA I CIAŁO

Ponieważ pozostajesz pod wpływem Saturna, Twoja karma realizuje się przez cykl ziemskich, materialnych doświadczeń. Przyszła więc pora na to, by się ustatkować albo po prostu znaleźć swoje stałe miejsce. Saturn bywa srogim nauczycielem, ale potrafi też sowicie wynagrodzić. Jeśli masz poczucie, że coś nie jest dla Ciebie, nie rób tego wbrew sobie. Stracisz cenny czas.
W trzeciej dekadzie miesiąca nękać Cię mogą bóle głowy, zębów, stany zapalne albo wysypki. Niewykluczone, że mocno się zaziębisz i będziesz musiał brać antybiotyki. Jeśli cierpisz na nadciśnienie, nie lekceważ tego schorzenia i regularnie zażywaj leki.

CO CI SPRZYJA
• Kiedy w dniach 8-12 marca pozostaniesz pod wpływem trygonu Saturna z planetoidą Westą, zapragniesz czegoś więcej. Ale żeby to osiągnąć, będziesz
musiał wziąć na swoje barki większą odpowiedzialność.
• Trygon Plutona z Ceres (12-16 marca) zapewni Ci harmonijną współpracę z otoczeniem, umiejętność negocjacji oraz zdolność przekonywania innych.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Opozycja Saturna do Słońca (6-10 marca) zwiastuje problemy w kontaktach z innymi, co może fatalnie odbić się na zdrowiu.
• Saturn w opozycji do Merkurego (17-21 marca) wróży kłopoty w życiu zawodowym i osobistym. Nie zapominaj o ważnych umowach, bo niedotrzymanie terminu może Cię drogo kosztować.
--------------------------------------------------------------------------
WODNIK
20.01. – 18.02.
Znajdziesz w partnerze oparcie
i poczujesz, jak bardzo Cię kocha.
W interesach pójdzie Ci świetnie.
Nie możesz jednak bać się nowych wyzwań.


TENDENCJE

W pierwszej połowie marca możesz mieć wrażenie, że stoisz w miejscu. Niemal każde Twoje posunięcie będzie torpedowane przez niesprzyjające okoliczności albo mało życzliwych ludzi. Jednak z biegiem dni sytuacja zacznie się klarować. Spotka Cię wiele niespodzianek, w wyniku których znajdziesz się w punkcie zwrotnym. Dokonasz przełomu, na jaki od dawna czekałeś.
Będąc pod wpływem potrójnej koniunkcji Urana ze Słońcem i Merkurym, możesz teraz wiele zmienić. Otworzysz się na to, co nowe, niebanalne i oryginalne. Wodniki urodzone w pierwszym tygodniu lutego z powodzeniem rozwiną skrzydła. Patronować im będzie przynoszący szczęście Jowisz.

MIŁOŚĆ

W uczuciach najlepiej powiedzie Ci się w pierwszej połowie marca.
Wenus utworzy wtedy sekstyl z goszczącym w Twoim znaku Jowiszem. Przyciągniesz do siebie osobę z Twoich marzeń.
Będziesz emanować wdziękiem, seksapilem i niezwykłą charyzmą. Jednak nie wszystkie miłostki przetrwają próbę czasu. Rzeczywistość okaże się bardziej banalna, niż przypuszczasz. Za to w stałych związkach obędzie się bez żadnych perturbacji. Możesz liczyć na pomoc partnera, jego oddanie i bezinteresowną miłość. Niewykluczone jednak, że Ty również będziesz musiał wykazać się teraz altruizmem. Najważniejsze okaże się to, aby grać tę samą melodię, nie zmuszać się do niczego ani nie wycofywać się z danych obietnic.

RODZINA I PRZYJACIELE

Wiele spraw będzie się toczyć wokół znajomych i krewnych. Zwłaszcza
w pierwszej połowie miesiąca, gdy przez Twój znak zacznie wędrować wszędobylski Merkury. Relacje z innymi odegrają wówczas kluczową rolę.
Do tego stopnia porwą Cię spotkania, że zdarzy Ci się zawalić ważne dla siebie sprawy. Pilnuj więc interesów, żeby się nie okazało, że pomagając innym, sam wpadniesz w tarapaty. Jeśli zamierzasz się dokształcać, bądź pewien, że to dobra decyzja. Poznani w nowych okolicznościach ludzie okażą się serdeczni i szybko złapiesz z nimi kontakt.

PRACA I FINANSE

Bez trudu zrealizujesz najważniejsze cele, a zajęć będziesz miał w bród,
zwłaszcza w ostatnim tygodniu marca. Jeśli myślisz o zmianie firmy,
to najlepsze okazje właśnie przed Tobą. Mimo dobrej passy staraj się postępować tak, by nikt nie miał Ci nic do zarzucenia. Osoby, które przyszły na świat między 14 a 18 lutego, nie powinny rzucać wszystkiego na jedną szalę.
Pieniędzy Ci nie zabraknie. Pod tym względem najbardziej obiecująco
rysuje się początek miesiąca. W interesach świetnie pójdzie tym Wodnikom,
które nie boją się nowych wyzwań i które potrafią w odpowiednim momencie się też wycofać.

DUSZA I CIAŁO

Przed Tobą czas pogłębionej refleksji. Możesz żałować tego, czego nie zrobiłeś, i rozpamiętywać to, co już dawno masz za sobą. Pogódź się z przeszłością oraz z tym, że nie wszystko w życiu musi iść po Twojej myśli. I otwórz się na to, co niesie los.
Łatwiej będzie Ci przetrwać trudne chwile, gdy poddasz się nurtowi życia, zamiast płynąć pod prąd. Nerwowość, kłopoty z układem krążenia, a także skurcze łydek i kłopoty z żylakami to dolegliwości, z którymi możesz się zmagać w ciągu najbliższych tygodni.

CO CI SPRZYJA
• W czasie koniunkcji Urana ze Słońcem (11-15 marca) będziesz chciał zerwać z codzienną rutyną i zrobić coś oryginalnego. Ktoś, kogo znasz od dawna, niespodziewanie Cię zauroczy.
• Uran w koniunkcji z Merkurym (20-24 marca) napełni Cię optymizmem, wiarą w siebie i dobrym samopoczuciem. To także dogodny czas na ważne rozmowy, ustalenia oraz działalność zawodową.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• W dniach 21-25 marca pozostaniesz pod wpływem kwadratury Urana z planetoidą Pallas, co podkopie Twoją pewność siebie oraz osłabi siłę przebicia.
• Kiedy przebywający w Twoim znaku Jowisz utworzy półkwadraturę z Plutonem (25-29 marca), unikaj dyskusji, bo ktoś nieoczekiwanie tanie się Twoim wrogiem.
-------------------------------------------------------------------------
RYBY
19.02. – 20.03.
Na ukochanego będziesz patrzeć przez różowe okulary i nie dostrzeżesz ciemnej strony jego natury. Nie wydawaj pieniędzy podczas pełni Księżyca.


TENDENCJE

Będziesz działać szybko, odważnie i skutecznie. Najpierw do Twojego znaku przesunie się błyskotliwy Merkury, a później obdarzający silną wolą Mars.
Obie planety dodadzą Ci energii potrzebnej do realizowania przedsięwzięć z dużym rozmachem i pewnością siebie. Ale mimo tak entuzjastycznego nastawienia nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ryby urodzone pod koniec lutego pozostaną pod wpływem zwodniczej Lilith. Będą musiały powściągnąć swój hurraoptymizm, by nie wpakować się w tarapaty. Przede wszystkim staraj się z niczym nie nawalać i nie bądź małostkowa, bo stracisz z pola widzenia istotę rzeczy. Z kolei Ryby, które przyszły na świat w połowie marca, będą miały ochotę zrobić coś szalonego, co jednak tylko pozornie wyda im się proste.

MIŁOŚĆ

Na partnera będziesz patrzeć teraz przez różowe okulary. Przestaniesz dostrzegać w nim wady i zbagatelizujesz jego niewłaściwe zachowanie. Będziesz tak robiła do momentu, kiedy przyjaciele przemówią Ci do rozumu i poradzą, abyś stała się bardziej stanowcza. Twoja tolerancja dla niedoskonałości ukochanej osoby okaże się godna naśladowania. Ale gdy po raz kolejny nie dotrzyma obietnicy albo przyłapiesz ją na kłamstwie, przestań jej pobłażać. Mars przebywający w Twoim znaku (od 15 marca) obdarzy
Cię nieodpartym urokiem i seksapilem.
Jeśli więc do tej pory szczęście w miłości Ci nie dopisywało, to już wkrótce zaczniesz przebierać w adoratorach jak w ulęgałkach.

RODZINA I PRZYJACIELE
Sprawy związane z miejscem zamieszkania, które do tej pory mocno się komplikowały, wreszcie się wykrystalizują. Nawet jeśli nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, to przynajmniej będziesz wiedzieć, na czym stoisz. Jednak na pełniejsze porozumienie z rodziną, jak również na podjęcie ostatecznych decyzji dotyczących domu czy mieszkania trzeba będzie zaczekać do końca marca. Nawiążesz nowe przyjaźnie z osobami sporo młodszymi od siebie. Jeśli jednak zamierzasz rzucić się w wir życia towarzyskiego, zrób to w ostatnim tygodniu miesiąca. Wtedy będziesz królową parkietu.

PRACA I FINANSE

Będziesz miała ręce pełne roboty, co jednak nie zawsze Cię usatysfakcjonuje. Zadania, którymi się zajmujesz, mogą być poniżej Twoich kompetencji albo po prostu nudne i mało porywające. Chcąc rozejrzeć się za nowym zajęciem, przeglądaj ogłoszenia już po 8 marca, kiedy do Twojego znaku zawita Merkury. Będziesz miała wtedy dużą siłę przebicia. Dopisze Ci lepsze samopoczucie i większa pewność siebie.
O pieniądze nie musisz się martwić. Ale w czasie pełni Księżyca ostrożnie je wydawaj, żebyś później nie żałowała swojej rozrzutności. Nikomu także nie pożyczaj, bo na spłatę będziesz musiała długo czekać. Dobry czas na interesy wyznaczy trygon Neptuna z planetoidą Pallas (26-30 marca).

DUSZA I CIAŁO

Potrzeba gruntownej przemiany swojego życia będzie towarzyszyć niemal wszystkim Rybom. Zwłaszcza tym urodzonym w dniach 11-17 marca. Przed Tobą najlepszy moment na przeanalizowanie kierunku, jaki chcesz nadać swemu życiu. Przeznacz więcej czasu sobie, przede wszystkim wypoczywaj. Częściej niż zwykle możesz bowiem odczuwać zmęczenie. Niepokojące spadki nastroju, zawroty głowy i senność to przejściowe dolegliwości. Popraw sobie humor muzyką, którą lubisz, i dobrym jedzeniem. Zafunduj sobie masaż stóp, a od razu poczujesz się lepiej.

CO CI SPRZYJA
• Wejście Merkurego do Twojego znaku (8 marca) odczujesz jako narastającą falę pozytywnej energii. Staniesz się błyskotliwa, pełna poczucia humoru i fantazji. Przed Tobą dobry czas na poznawanie ludzi.
• Kiedy w połowie marca w Twoim znaku rozgości się Mars, wiele rzeczy wyjaśni się na Twoją korzyść. Będziesz miała mnóstwo energii i zapału. Niektóre sprawy zechcesz postawić na ostrzu noża.

WYSTRZEGAJ SIĘ
• Uran, który w dniach 3-7 marca utworzy półsekstyl z Marsem, narazi Cię na zbyt pośpieszne rozpoczynanie nowych spraw albo wychodzenie przed szereg.
• Kiedy pod koniec miesiąca Neptun ustawi się w kwadraturze do planetoidy Westy, zaczniesz się martwić o zdrowie. Postaraj się zniwelować stres, a od razu poczujesz się lepiej.
Kokaina jest nieaktywny  

Podobne wątki do: Horoskop na marzec 2009!
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
horoskop chiński chuda Astrologia 9 17-01-2018 09:19
Horoskop codzienny chuda Astrologia 14 12-03-2009 12:04
Horoskop robron Humor 0 13-04-2008 23:17

Narzędzia wątku


O nas
DarkMachine jest najlepszym i najstarszym forum wielotematycznym oraz forum młodzieżowym z nastawieniem na rozrywkę, rozmowy, wymianę doświadczeniami, download, pobieranie, ściąganie, wzajemną pomoc. Tylko u nas odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz i szukasz w sieci - gry, programy, muzykę, filmy, seriale, książki, komiksy, audiobooki, torrenty, p2m. Na forum możesz też odnaleźć tematyczne działy przeznaczone do rozmów i rozwiązywania problemów naszych użytkowników.

Użytkownicy naszego serwisu wymieniają się plikami z hostingów: Rapidshare, Turbobit, Freakshare, Chomikuj, Bitshare, Uploading, Letitbit, Uploaded, Hotfile, Netload, Mediafire, 4shared, Zshare, FilePost, Depositfiles, Filefactory, Rapidgator, Hellshare, Hitfile, Extabit, Crocko, Ifile, ShareFlare, BayFiles, Jumbofiles, Vip-File, Share-Online, Uploadfloor, Oron, Fiberupload, Filevelocity, Filesonic, Megaupload, Megavideo, VideoBB, Putlocker, Ifilez, Fastshare ale to nie wszystkie hostingi z których korzystają nasi użytkownicy.

Tematyka forum może przypominać takie serwisy jak: forumowisko, peb, darkwarez, precyl, exsite, megawarez, zajefajna, uploaduj, elitewarez, ajo, piratebay, filestube, p2m.

Powered by vBulletin®
Copyright © DarkMachine.pl 2006 - 2020
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:24.


Change forum language


Change forum style